Všetko o nákupe

Prečo u Supermobelu?

Pýtate sa, čím sa líšime od ostatných eshopov s nábytkom? Chcete nás spoznať bližšie, ale nemáte čas zájsť priamo k nám na základňu? Nič sa nedeje.
Radi sa vám predstavíme, len prosím kliknite TU

Cena a spôsoby dopravy

Štandardnú dopravu zaisťujú naši spoľahlivý dopravcovia. S našimi cenami dopravy od pouhých 16 € môžete mať svoje objednávky rýchlo a bezpečne doručené a zároveň ušetriť. Nechajte nás, aby sme sa postarali o doručenie vašich nákupov, a využite výhodnú cenu našej dopravy, ktorá vám prináša komfort a spokojnosť. Je v našom vlastnom záujme, aby sa objednaný tovar k vám dostal v poriadku a včas. Vaša spokojnosť je našou prioritou. Viac o doprave sa dozviete TU. V prípade marketingovej akcie platia ceny stanovené pre konkrétnu akciu.

Výnos tovaru

Výnos tovaru si môžete objednať priamo v nákupnom košíku a to pred odoslaním objednávky. Cena výnosu je závislá od celkovej hodnoty objednávky. Výnos pri objednávke do 200 eur stojí 20 eur, v hodnote 200-400 eur stojí 40 eur a pri sume vyššej ako 400 eur je cena 60 eur. Šofér so závozníkom Vám objednávku vynesú na požadované poschodie. Tovar vždy dodávame v demonte a montáž nábytku v ponuke nemáme. V prípade marketingovej akcie platia ceny stanovené pre konkrétnu akciu.

Telefonické oznámenie doby doručenia

Akonáhle poznáme rozpisové plán vozidla a z neho odvodíme predpokladaný čas doručenia, bude vás kontaktovať zodpovedný pracovník Supermobel.sk a informuje vás o tom, v ktorý deň a v akom časovom horizonte vám môže byť objednávka doručená. Ak vám doba doručenia nebude vyhovovať, pracovník vám ponúkne iný najbližší možný termín. Pokiaľ je zásielka objemná alebo má vyššiu hmotnosť, máte možnosť si u tohto pracovníka dopredu zabezpečiť výnos objednávky priamo až do izby. V deň doručenia objednávky vás polhodiny pred dojazdom kontaktuje náš vodič, aby ste sa osobne dohovorili na presnom čase dojazdu. 

Moment odovzdania objednávky

Po príchode k vám domov odovzdá vodič objednaný produkt vám alebo poverenej osobe, prebehne kontrola platby a povrchového stavu produktu. V prípade, že sa zistí všetko v poriadku, vodič odchádza k ďalšiemu zákazníkovi. Ak ste si vopred objednali výnos, vodič vám ochotne zásielku donesie až domov. Tovary dodávame v demonte.

Neočakávané udalosti

Jediná vec, ktorú neovplyvníme, je stav ciest, popr. nepredvídateľné okolnosti, často spôsobené bezohľadnosťou ostatných účastníkov premávky, čím môže dôjsť k nechcenému poškodeniu tovaru. Naši dopravcovia sú síce profesionálne vyškolení na to, aby tieto udalosti predvídali, ale nie vždy je to možné.

V prípade, že dôjde k mechanickému poškodeniu zásielky našou vinou, okamžite usilujeme o nápravu a v najbližšom možnom termíne vám privezieme tovar nový. S uspokojením môžeme konštatovať, že hoci naši vodiči doručí viac ako sto zásielok denne, k spomínanému poškodenie produktu dochádza naozaj veľmi zriedka.

 

Ďakujeme, že ste si vybrali SuperMobel.sk. Naše produkty sú zárukou vášho pohodlia.