Všetko o nákupe

Prečo u Supermobelu?

Pýtate sa, čím sa líšime od ostatných eshopov s nábytkom? Chcete nás spoznať bližšie, ale nemáte čas zájsť priamo k nám na základňu? Nič sa nedeje.
Radi sa vám predstavíme, len prosím kliknite TU

Spôsoby dopravy

Štandardné dopravu zabezpečuje naše vlastné logistické centrum so sídlom vo Vysokom Mýte. Používam vlastné vozidlá značky Iveco. Vnútorné usporiadanie typu týchto áut bolo našimi odborníkmi vyhodnotené ako najefektívnejší pre bezpečnú prepravu bytového nábytku. Je v našom vlastnom záujme, aby sa objednaný tovar k vám dostalo v poriadku a včas. Vaša spokojnosť je našou prioritou. Viac o doprave sa dozviete TU.

Výnos tovaru

Výnos tovaru je možné si u nás objednať, a to priamo v nákupnom košíku pred odoslaním objednávky. Cena výnosu je závislá od výšky hodnoty objednávky. Výnos tovaru pri objednávkach v hodnote do 200 EUR je spoplatnený čiastkou 20 EUR. Výnos tovaru pri objednávkach v hodnote 200 – 400 EUR je spoplatnený sumou 40 EUR. Výnos tovaru pri objednávkach v hodnote 400 EUR a viac je spoplatnený čiastkou 60 EUR.

Telefonické oznámenie doby doručenia

Akonáhle poznáme rozpisové plán vozidla a z neho odvodíme predpokladaný čas doručenia, bude vás kontaktovať zodpovedný pracovník Supermobel.sk a informuje vás o tom, v ktorý deň a v akom časovom horizonte vám môže byť objednávka doručená. Ak vám doba doručenia nebude vyhovovať, pracovník vám ponúkne iný najbližší možný termín. Pokiaľ je zásielka objemná alebo má vyššiu hmotnosť, máte možnosť si u tohto pracovníka dopredu zabezpečiť výnos objednávky priamo až do izby. V deň doručenia objednávky vás polhodiny pred dojazdom kontaktuje náš vodič, aby ste sa osobne dohovorili na presnom čase dojazdu. 

Moment odovzdania objednávky

Po príchode k vám domov odovzdá vodič objednaný produkt vám alebo poverenej osobe, prebehne kontrola platby a povrchového stavu produktu. V prípade, že sa zistí všetko v poriadku, vodič odchádza k ďalšiemu zákazníkovi. Ak ste si vopred objednali výnos, vodič vám ochotne zásielku donesie až domov. Tovary dodávame v demonte.

Neočakávané udalosti

Jediná vec, ktorú neovplyvníme, je stav ciest, popr. nepredvídateľné okolnosti, často spôsobené bezohľadnosťou ostatných účastníkov premávky, čím môže dôjsť k nechcenému poškodeniu tovaru. Naši dopravcovia sú síce profesionálne vyškolení na to, aby tieto udalosti predvídali, ale nie vždy je to možné.

V prípade, že dôjde k mechanickému poškodeniu zásielky našou vinou, okamžite usilujeme o nápravu a v najbližšom možnom termíne vám privezieme tovar nový. S uspokojením môžeme konštatovať, že hoci naši vodiči doručí viac ako sto zásielok denne, k spomínanému poškodenie produktu dochádza naozaj veľmi zriedka.

 

Ďakujeme, že ste si vybrali SuperMobel.sk. Naše produkty sú zárukou vášho pohodlia.