O nás

SuperMobel.sk - špecialista na nábytok

V roku 2007 sme začali snívať pri montáži kuchynských dvierok o založení spoločnosti, ktorá bude dovážať nábytok až domov. O firme, ktorá na montáž výrobkov nebude potrebovať armádu remeselníkov, pretože to každý jednoducho zvládne sám. Chvíľku to trvalo. Nabrali sme skúsenosti, vychytali chyby a smelo kričíme do všetkých strán: Sme tu pre vás!

Prečo SuperMobel.sk?

Plníme sny o krásnom domove. Nábytok z našej ponuky starostlivo vyberáme. Vašu objednávku odovzdávame priamo výrobcovi, ktorý ju zhotoví presne podľa vašich požiadaviek. Chceme uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka a preto rozhodnutie, s kým nadviažeme spoluprácu, zvažujeme podľa prísnych kritérií.

Kvalita produktu, profesionálny prístup a starostlivosť o zákazníka - to sú naše hlavné priority.

Naším prianím je vaša dlhodobá spokojnosť. Ďakujeme, že môžeme byť súčasťou vášho domova.

Výhodná doprava a doručenie tovaru priamo k Vám domov

Bezstarostná doprava za výhodnú cenu! S našimi cenami dopravy od 16 EUR si môžete byť istí, že vaše objednávky dorazia rýchlo, spoľahlivo a bez zbytočných nákladov. Dopravu zaisťujú naši dopravcovia. Každý deň doručia viac ako 100 zásielok našim spokojným zákazníkom až do domu. Spoliehame sa na overených externých dopravcov, ktorí sú zárukou bezpečného a promptného doručenia vášho tovaru z nášho e-shopu. Dôverujte nám, či už ide o vaše zásielky alebo spoľahlivých vodičov, ktorí sa o váš tovar starajú so starostlivosťou a profesionalitou.

Moderný sklad s rýchlou expedíciou

Disponujeme modernými skladovacími priestormi na adrese: Vrakúň 952,Vrakúň 930 25