Všetko o doprave   

doprava-domov_opt.jpg (7 KB)

Výhodná doprava po celom Slovensku

Sme tím mladých ľudí, ktorý vie, ako krásne je plniť sny o bývaní. Nepotrebujeme z vás ťahať peniaze za každý prejdený kilometer. Nepozeráme, koľko kilometrov na ceste k vám prejdeme, prioritou je doručiť tovar, na ktorý čakáte. Naši vodiči vám za jednorazový poplatok objednaný tovar dovezú až domov za prvé uzamykateľné dvere. Doprava je v rámci celej Slovenskej republiky za skvelých 16 EUR.

doprava-domov.jpg (10 KB)

Vlastná doprava

Nechceme sa spoliehať na cudzích dopravcov. Radšej Vám tovar dovezieme vlastnými vozidlami s našimi vodičmi. Pokiaľ si objednáte tovar u nás, môžete sa spoľahnúť, že Vám všetko privezie priamo k Vám domov. Máme tak istotu, že sme urobili všetko preto, aby k Vám tovar dorazil nepoškodený a včas. Ak sa objaví nejaká komplikácia, vždy Vám môžeme zavolať, alebo Vy nám, a spoločne všetko operatívne riešiť. Na našich vodičov je spoľahnutie. Nikdy Vám nenechajú tovar len tak váľať na ulici. Vždy počkajú a ochotne Vám ho vynesú do poschodia. Nechceme nič podceňovať. Vaša spokojnosť je predsa našou vizitkou.

doprava-domov.jpg (10 KB)

Výnos tovaru

Výnos tovaru si môžete objednať priamo v nákupnom košíku a to pred odoslaním objednávky. Cena výnosu je závislá od celkovej hodnoty objednávky. Výnos pri objednávke do 200 eur stojí 20 eur, v hodnote 200-400 eur stojí 40 eur a pri sume vyššej ako 400 eur je cena 60 eur. Šofér so závozníkom Vám objednávku vynesú na požadované poschodie. Tovar vždy dodávame v demonte a montáž nábytku v ponuke nemáme.

emáme.doprava-domov.jpg (10 KB)

Ako prebieha platba

  • na dobierku v hotovosti/platobnou kartou – tovar platíte v hotovosti alebo kartou vodičovi pri preberaní tovaru.

  • prevodom – platbu urobíte prevodom, pričom peniaze musíme mať na účte najneskôr jeden deň pred dodaním objednávky.

  • kartou online - tovar zaplatíte pohodlne bankovou kartou cez platobnú bránu GoPay.
  • platba v hotovosti alebo kartou pri osobnom odbere – pokiaľ si pre tovar prídete osobne priamo k nám do skladu, môžete zaplatiť v hotovosti alebo kartou.