Všetko o doprave   

doprava-domov.jpg (10 KB)

Doprava za 9 Eur po celom Slovensku

Sme tím mladých ľudí, ktorý vie, ako krásne je plniť sny o bývaní. Nepotrebujeme z vás ťahať peniaze za každý prejdený kilometer. Nepozeráme, koľko kilometrov na ceste k vám prejdeme, prioritou je doručiť tovar, na ktorý čakáte. Naši vodiči vám za jednorazový poplatok objednaný tovar dovezú až domov za prvé uzamykateľné dvere.

doprava-domov.jpg (10 KB)

Vlastná doprava

Nechceme sa spoliehať na cudzích dopravcov. Radšej Vám tovar dovezieme vlastnými vozidlami s našimi vodičmi. Pokiaľ si objednáte tovar u nás, môžete sa spoľahnúť, že Vám všetko privezie priamo k Vám domov. Máme tak istotu, že sme urobili všetko preto, aby k Vám tovar dorazil nepoškodený a včas. Ak sa objaví nejaká komplikácia, vždy Vám môžeme zavolať, alebo Vy nám, a spoločne všetko operatívne riešiť. Na našich vodičov je spoľahnutie. Nikdy Vám nenechajú tovar len tak váľať na ulici. Vždy počkajú a ochotne Vám ho vynesú do poschodia. Nechceme nič podceňovať. Vaša spokojnosť je predsa našou vizitkou.

doprava-domov.jpg (10 KB)

Výnos tovaru

Je možné si ho objednať v pokladni pred odoslaním objednávky. Cena výnosu nie je závislá na poschodí, nech bývate na prízemí alebo na 10. poschodí stále platíte rovnakú sumu. Suma za ktorú je možné výnos objednať je minimálne 40 € a maximálne 120 €. Naši pracovníci Vám radi tovar usadí na požadované miesto. Tovary dodávame v demonte, montáž nábytku však v ponuke nemáme.

doprava-domov.jpg (10 KB)

Ako prebieha platba

  • na dobierku v hotovosti - tovar platíte v hotovosti vodičovi pri prevzatí tovaru. Platobné karty neberieme.

  • prevodom - platbu vykonávate prevodom, pričom peniaze musíme mať na účte najneskôr deň pred dodaním objednávky.

  • platba v hotovosti pri osobnom odbere - ak si pre tovar prídete osobne priamo k nám do skladu, nezabudnite prosím sebou priviezť peniaze v hotovosti. Platobné karty ešte neberieme.