Všetko o doprave   

doprava-domov_opt.jpg (7 KB)

Doprava za 0 Eur po celom Slovensku

Sme tím mladých ľudí, ktorý vie, ako krásne je plniť sny o bývaní. Nepotrebujeme z vás ťahať peniaze za každý prejdený kilometer. Nepozeráme, koľko kilometrov na ceste k vám prejdeme, prioritou je doručiť tovar, na ktorý čakáte. Naši vodiči vám za jednorazový poplatok objednaný tovar dovezú až domov za prvé uzamykateľné dvere.

doprava-domov.jpg (10 KB)

Vlastná doprava

Nechceme sa spoliehať na cudzích dopravcov. Radšej Vám tovar dovezieme vlastnými vozidlami s našimi vodičmi. Pokiaľ si objednáte tovar u nás, môžete sa spoľahnúť, že Vám všetko privezie priamo k Vám domov. Máme tak istotu, že sme urobili všetko preto, aby k Vám tovar dorazil nepoškodený a včas. Ak sa objaví nejaká komplikácia, vždy Vám môžeme zavolať, alebo Vy nám, a spoločne všetko operatívne riešiť. Na našich vodičov je spoľahnutie. Nikdy Vám nenechajú tovar len tak váľať na ulici. Vždy počkajú a ochotne Vám ho vynesú do poschodia. Nechceme nič podceňovať. Vaša spokojnosť je predsa našou vizitkou.

doprava-domov.jpg (10 KB)

Výnos tovaru

Je možné si objednať v pokladni pred odoslaním objednávky Cena výnosu je 15 € za každé poschodie. Naši pracovníci Vám radi tovar usadia na Vami požadované miesto. Tovar dodávame v demonte, montáž nábytku v ponuke nemáme.

doprava-domov.jpg (10 KB)

Ako prebieha platba

  • na dobierku v hotovosti - tovar platíte v hotovosti vodičovi pri prevzatí tovaru. Platobné karty neberieme.

  • prevodom - platbu vykonávate prevodom, pričom peniaze musíme mať na účte najneskôr deň pred dodaním objednávky.

  • platba v hotovosti pri osobnom odbere - ak si pre tovar prídete osobne priamo k nám do skladu, nezabudnite prosím sebou priviezť peniaze v hotovosti. Platobné karty ešte neberieme.