Rohová sedacia súprava SEUL

1.
2.
včetně DPH

Doprava na Slovensku za
9 Eur

Možnosť vrátenia do 14 dní

Záruka 24 mesiacov

Popis produktu

Rohová sedacia súprava SEUL k Vám domov prinesie odpočinok v modernom štýle. Má hneď niekoľko predností. Vďaka rozkladaciemu mechanizmu máte lôžko pre návštevy vždy po ruke. Potrebujete uložiť deku alebo vankúš navyše? Aj tento problém je vyriešený. Súprava disponuje úložným priestorom. Konštrukcia je vyrobená z masívneho rámu v kombinácii s kvalitným laminom. Pre výplň bola použitá elastická pena s väčšou hustotou, ktorá zaisťuje dlhoročné používanie. Tú už len tak nepresedíte. Súčasťou pohovky sú pohodlné dva veľké vankúše dva menšie so všitým zipsom, ktoré fungujú ako opierky.

Nemôžete sa rozhodnúť, či chcete ľavý alebo pravýroh? Žiadny problém, orientácia rohu je univerzálna a určíte ju až priamo na mieste. Teraz už len stačí vybrať farbu a typ čalúnenia. Na výber máte z veľmi pevnej tkaniny Kornet, ktorá pripomína vrecovinu, v kombinácii s praktickou ekokožou, ktorá sa dobre čistí, poťahové látky Neo, ktorá je odolná voči oderu a presiaknutiu tekutín, alebo Sawany, ktorá je odolná voči oderu a dobre sa čistí. Alebo zvoľte celoplošné čalúnenie len mikrofázou, ktorá je na dotyk zamatovo hladká skoro ako plyš, priedušná a je odolná voči pokrčeniu.

Na čo sa môžete tešiť:

  • rohovú sedaciu súpravu,
  • výplň z elastickej peny,
  • funkciu spania,
  • úložný priestor,
  • 2x veľké vankúše a 2x malé vankúše,
  • univerzálnú orientáciu rohu,
  • zvolenú farbu a typ čalúnenia.
Vaše meno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

po-pá: 7-21h, ne: 13-20h

Môžete sa opýtať na všetko *

Súvisiace produkty

Komoda HAVANA
-29%

Komoda HAVANA

162,- € 229,- €

Dostupnosť - 2-4 týždne
Je vyrobená z vysoko kvalitných laminátových dosiek v bielej matnej farbe v kombinácii s prednými časťami, ktoré sú potiahnuté akrylovou fóliou.

Naposledy navštívené produkty

Rohová sedacia súprava SEUL
-23%

Rohová sedacia súprava SEUL

359,- € 469,- €

Dostupnosť - 10-20 pracovných dní
Moderná rohová sedacia súprava SEUL s funkciou spania a úložným priestorom.